Poziv za nagrade UM študentom

Objavljeno: 22. marca, 2024 | Kategorija: , , , ,

Objavljamo Poziv h kandidiranju za nagrade Univerze v Mariboru, ki ga je izdal Študentski svet UM.

Študenti in študentke Univerze v Mariboru se lahko prijavite na poziv h kandidiranju za nagrade Univerze v Mariboru. Namen poziva je med študenti Univerze v Mariboru prepoznati tiste študente, ki so aktivni na športnem, kulturnem, inovacijskem, širšem obštudijskem področju ter na področju prostovoljstva. Časa ni veliko, zato pohiti in kandidiraj za nagrade Univerze v Mariboru.

Študenti lahko kandidirate za naslednje nagrade:

• Nagradi Leona Štuklja za najvidnejše športne uspehe študentov UM: Znak Leona Štuklja in Plaketa Leona Štuklja.
  • Listino za izjemen prispevek k razvoju obštudijskih dejavnosti na UM.
  • Listino za pomembne kulturne dosežke študentov UM.
  • Listino za naj prostovoljca študenta UM.
  • Listino za prispevek k inovacijski dejavnosti študentov UM.

Več o nagradah in pogojih kandidiranja si lahko preberete v Pozivu in na spletni strani Študentskega sveta UM.

Obrazci za kandidaturo:

Obrazec kandidature za_Znak Leona Štuklja_OBR_Št.1.1

Obrazec kandidature za_Plaketo Leona Štuklja_OBR_Št.1.2

Obrazec-kandidature-za_Listino-za-razvoj-obstudijskih-d_OBR_St.1.3

Obrazec-kandidature-za_Listino-za-prispevek-k-inovacijski-dejavnosti_OBR.-st.1.-6

Obrazec-kandidature-za_Listino-za-pomembne-kulturne-d_OBR_St.1.4

Obrazec-kandidature-za_Listino-za-naj-prostovoljca_OBR_St.1.5