Obvestilo o omejenem dostopu do prostorov FT UM

Objavljeno: 25. maja, 2021 | Kategorija: , , , ,

Spoštovani,

Skladno s priporočili NIJZ in z namenom preprečevanja ponovnega širjenja virusa v veljavi ostajajo določene prilagoditve in omejitve v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter na univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih.

Do nadaljnjega je zato vstop v prostore Fakultete za turizem omogočen ob predhodni najavi, in sicer smo vam za več informacij na voljo na tel. št. 08 20 54 010 – tajništvo fakultete.

Za obisk Referata za študentske zadeve je s strani študentov potrebna predhodna najava na tel. št. 08 20 57 067 ali na e-naslov: referat.ft@um.si.​

Hvala za razumevanje.

chevron-downchevron-up-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram