Razpis za ambasadorje programa Erasmus+ v študijskem letu 2022/2023

Objavljeno: 25. novembra, 2022 | Kategorija: , , ,

Si se udeležil-a vsaj ene Erasmus izmenjave v tujini? Želiš deliti svojo izkušnjo drugim študentom tvoje fakultete in jim pomagati pri odločanju za mobilnost?

Vabimo te, da postaneš Erasmus Ambasador.

KDO SO ERASMUS AMBASADORJI?

Erasmus ambasadorji so študenti volonterji, ki so se že udeležili vsaj ene mobilnosti z namenom študija in / ali opravljanja prakse v programu Erasmus+ na visokošolski instituciji iz programskih držav (države EU, Norveška, Islandija, Lihtenštajn, Severna Makedonija, Turčija, Srbija), so vpisani na študijski program na UM, imajo veljavni status študenta in želijo deliti svoje izkušnje o študiju v tujini z drugimi študenti UM.

Za svoje ambasadorstvo prejmeš tudi simbolično nagrado v višini 200 EUR neto.

PRIJAVA

Za Erasmus ambasadorja se prijaviš z oddajo elektronske prijave na tej povezavi.
Rok za prijavo je 11. december 2022.

Besedilo razpisa: Razpis Erasmus ambasador 2022

Vabljeni k prijavi!

Vir: https://www.erasmusplus.um.si/studij/novica/razpis-za-ambasadorje-programa-erasmus-v-studijskem-letu-2022-2023/

chevron-downchevron-up-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram