Zaposleni

​Dekan FTUM-a: izv. prof. dr. Boštjan Brumen, mandat: 8. 7. 2015. – 7. 7. 2019.

Dosadašnji dekani FTUM-a:

  • doc. dr. Božidar Veljković, mandatno razdoblje 1. 6. 2012. – 7. 7. 2015.

 

Tajnica FTUM-a: mag. Jožica Kranjc

Prodekanica za studijske poslove: doc. dr. Marjetka Rangus

Prodekanica za znanstveno-istraživački rad: doc. dr. Maja Turnšek Hančič

Prodekanica za gospodarsku suradnju: doc. dr. Tanja Lešnik Štuhec

Prodekan za međunarodnu suradnju: izr. prof. dr. Mitja Gorenak

Prodekanica za studente: Katja Kokot

Predsjednica akademskog zbora: doc. dr. Jasna Potočnik Topler