1. študijski dan za dodiplomski študij

Datum in ura dogodka: 1.10.2021 09:00
Kraj dogodka: FT UM

V petek, 1. 10. 2021 bomo pričeli s študijskim procesom za dodiplomski študij študijskega leta 2021/22.

Študenti prvih letnikov - visokošolskega študijskega programa "Sodobne turistične prakse" in univerzitetnega programa "Turizem: sodelovanje in razvoj" - pričnete z uvodnim predavanjem ob 9. uri v Predavalnici 1 (Gimnazija Brežice).

Študenti ostalih letnikov dodiplomskega študija imajo predavanja po urniku. Urnik za novo študijsko leto je že objavljen na povezavi: URNIK 2021/22.

Uspešno študijsko leto 2021/22 vam želimo!

Študenti morajo za sodelovanje pri študijskih in ob študijskih dejavnosti izpolnjevati pogoj PCT (preboleli, cepljeni, testirani), pri čemur je v veljavi tudi samotestiranje študentov enkrat tedensko. Več v novici.

chevron-downchevron-up-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram