Obvestila za študente

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

• POMEMBNO: postopek prijave teme zaključnih del

Objavljeno: 06.4.2020 | Kategorije: Visokošolski Univerzitetni Magistrski

Obveščamo vas, da je Komisija za diplome FT postopek prijave teme zaključnega dela prilagodili trenutnim razmeram. Postopek je podrobno obrazložen pod zavihkom Zaključna dela: https://www.ft.um.si/studij/zakljucna_dela/Strani/default.aspx.

»Zagovori diplomskih del v živo v času veljave omejitvenih ukrepov niso možni. Vsem študentom, ki so svoje zaključno delo že pripravili za oddajo, svetujemo, da z zagovorom počakajo do takrat, ko ga bo mogoče izvesti v živo. Zagovor zaključnega dela je pomemben življenjski dogodek, ki pusti močan vtis, prav tako je pomemben za naše bližnje. Če se z zagovorom ne mudi, svetujemo, da se ne prikrajšate za to posebno izkušnjo.

V kolikor pa je zagovor potrebno opraviti čim prej, se glede nadaljnjega postopka obrnite na Referat za študijske zadeve.«

Arhiv obvestil

Ostala obvestila