Obvestila za študente

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

• Seminar Diplomsko delo in Magistrska naloga

Objavljeno: 02.3.2020 | Kategorije: Visokošolski Univerzitetni Magistrski

V prihodnjem tednu se prične seminar pri učni enoti Diplomsko delo/Magistrska naloga. Obveščamo vas, da je Komisija za diplome FT UM sprejela sklep, da je udeležba na seminarju obvezna. Termine seminarjev najdete na urniku za poletni semester 2019/20.

PRIJAVA TEME PO DVELETNI PREKINITVI ŠTUDIJA - Komisija za diplome FT UM je sprejela sklep, da morajo študenti, ki po najmanj dveletni prekinitvi želijo nadaljevati študij, ob oddaji dispozicije priložiti potrdilo o udeležbi na seminarju za diplomsko ali magistrsko delo v zadnjih dveh študijskih letih oddaje dispozicije. (Sklep sprejet na 10. redni KZD, 19. 2. 2020).

à Vsi, ki ste se v lanskem študijskem letu udeležili seminarja "Diplomsko delo in zaključek študija" (21. 3. 2019), se vam udeležba na seminarju prizna, v kolikor še v tem študijskem letu prijavite temo zaključnega dela.

Arhiv obvestil

Ostala obvestila