Obvestila za študente

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

• Tečaj slovenskega jezika za tuje študente

Objavljeno: 09.10.2019 | Kategorije: Visokošolski Univerzitetni

Tečaj slovenskega jezika za tuje študente se bo pričel v torek, 15. oktobra ob 15. uri, v predavalnici 1 na Gimnaziji Brežice.​

30 urni tečaj je za študente Fakultete za turizem brezplačen. Vse ure bodo objavljene v urniku skupine 1. letnik UN in 1. letnik VS.

POMEMBNO:

Študenti iz drugih držav, članic Evropske unije, in študenti ostalih držav, ki so vpisani v redne študijske programe Fakultete za turizem UM, morajo pred vpisom v 2. letnik študijskega programa izkazati udeležbo na tečaju slovenskega jezika v obsegu minimalno 30 ur z ustreznim potrdilom. Ustreznost opravljenega tečaja potrdi Komisija za študijske zadeve FT UM.

Arhiv obvestil

Ostala obvestila